Natrag u trgovinu SKRXFVKMB49

Kaligrafsko pero SAKURA Pigma Brushpen Medium crno

Na zalihi
€3,69
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kaligrafsko pero SAKURA Pigma Brushpen Medium je pero s kistastim, fleksibilnim sintetičkim vrhom i crnom pigmentnom tintom, stvoreno za kaligrafe, ilustratore, autore mangi i ljubitelje letteringa. Savitljivi kistasti vrh osjetljivo reagira na promjenu pritiska ruke, omogućujući besprijekorne prijelaze iz tankih linija u bogate, široke poteze. Arhivska tinta bez kiselina nakon sušenja ne probija kroz papir, vodootporna je i iznimno otporna na blijeđenje.

Parametri i specifikacije

  • Marka: SAKURA
  • Serija: Pigma Brushpen
  • Veličina vrha: Medium
  • Vrsta vrha: fleksibilni sintetički kistasti vrh
  • Boja tinte: crna
  • Svojstva tinte: pigmentna, bez kiselina, vodootporna nakon sušenja, otporna na UV zračenje i svjetlost
  • Pakiranje: 1 kom (pojedinačni komad)
  • Težina: 0,01 kg
  • Zemlja podrijetla: Japan

Primjena i tehnike

Pero je namijenjeno za pisanje i crtanje na glatkom i fino strukturiranom papiru. Izvrsno je za krasopis, kaligrafiju, lettering, skiciranje i manga crteže. Za tanke linije držite pero okomitije, dok ćete naginjanjem i jačim pritiskom dobiti širi potez. Tinta se nakon sušenja ne razmazuje u dodiru s vodom, pa je pero savršeno i za kombiniranje s akvarelom. Nakon upotrebe uvijek dobro zatvorite poklopac.

Često postavljana pitanja

Jesu li tinte u perima vodootporne i postojane na svjetlost nakon sušenja? Da, pigmentna tinta Pigma nakon potpunog sušenja postaje potpuno vodootporna, otporna na UV zračenje i ne razmazuje se čak ni pri nanošenju akvarela.

Koja je širina i vrsta vrha? Pero ima fleksibilan sintetički kistasti vrh veličine Medium, koji mijenja debljinu linije ovisno o pritisku ruke te se odmah vraća u svoj izvorni oblik.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno