Natrag u trgovinu SKRXFVKFB49

Kaligrafsko pero sa kistom SAKURA Pigma Brushpen Fine – crno

Na zalihi
€3,69
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kaligrafsko pero SAKURA Pigma Brushpen Fine s crnom pigmentnom tintom precizan je umjetnički alat namijenjen za kaligrafiju, hand lettering, ilustraciju i crtanje stripova ili mange. Fleksibilni sintetički vrh s kistom osjetljivo reagira na pritisak ruke, omogućujući besprijekorne prijelaze iz iznimno tanke linije u širi potez. Arhivska tinta bez kiselina nakon sušenja ne probija kroz papir, ne žuti te se odlikuje visokom vodootpornošću i postojanošću na UV zrake.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: SAKURA
  • Serija: Pigma Brushpen
  • Vrsta vrha: fleksibilni sintetički vrh u obliku kista (Fine)
  • Boja: crna
  • Vrsta tinte: arhivska pigmentna tinta bez kiselina
  • Podloga: glatki i fino teksturirani papir
  • Pakiranje: 1 kom
  • Zemlja podrijetla: Japan (proizvodnja u Osaki od 1921. godine)

Upotreba i tehnike

Pero držite okomito za postizanje tankih i preciznih linija ili ga lagano nagnite za stvaranje širih, izražajnih poteza. Vrh se nakon otpuštanja pritiska pouzdano vraća u svoj prvobitni oblik. Izvrstan je za crtanje i krasopis na papiru, a osušeni trag možete bez razmazivanja kombinirati s akvarelom i vodenim bojama. Nakon upotrebe uvijek čvrsto vratite poklopac. Tinta nije namijenjena za tekstil koji se pere.

Često postavljana pitanja

Je li tinta nakon sušenja vodootporna i postojana na svjetlost? Da, pigmentna tinta SAKURA Pigma nakon potpunog sušenja potpuno je vodootporna, ne razmazuje se u dodiru s vodenim medijima i ne blijedi pod utjecajem sunčevog svjetla.

Probija li tinta kroz standardni papir? Visokokvalitetna pigmentna arhivska tinta formulirana je tako da ne probija kroz uobičajeni papir i sprječava neželjeno razlijevanje (bleeding).

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno