Natrag u trgovinu JOV80024

JOVI vodene boje 24 kom s kistom (promjer 22 mm)

Na zalihi
€7,99
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI vodene boje donose paletu od 24 živopisne i zasićene nijanse izrađene od kvalitetnih pigmenata. Ove školske akvarel tablete promjera 22 mm lako se otapaju u vodi, pružaju dobru postojanost na svjetlost i iznimnu izdašnost za dugotrajno slikanje na papiru.

Boje se nanose navlaženim kistom, pri čemu se razrjeđivanjem s vodom postižu nježniji tonovi, a mogu se i međusobno miješati. Praktična plastična kutija ima poklopac koji služi kao paleta za miješanje, a u pakiranju se nalazi i kist.

  • Broj nijansi: 24 tablete promjera 22 mm
  • Svojstva: kvalitetni pigmenti, dobra postojanost na svjetlost i lako otapanje
  • Sadržaj pakiranja: plastična kutija s poklopcem za miješanje i kist
  • Sigurnost: EN 71 certifikat (nije prikladno za djecu mlađu od 3 godine)
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno