Natrag u trgovinu JOV84

JOVI samotvrdnuća masa za modeliranje, smeđa, 250 g

Na zalihi
€1,59
€6,36 / kg
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI samotvrdnuća masa za modeliranje je materijal na bazi gline koji ne zahtijeva pečenje u peći. Zahvaljujući svojoj glatkoj i podatnoj teksturi, izvrstan je izbor za detaljne kiparske projekte, izradu nakita ili školske radove.

Tijekom rada preporučujemo održavanje mase vlažnom, a gotov rad ostaviti da se suši polako, otprilike 24 sata. Nakon stvrdnjavanja površina je čvrsta i pogodna za daljnju obradu, poput brušenja, bojenja temperama ili akrilom te lakiranja.

  • Suši se na zraku bez potrebe za pečenjem
  • Glatka tekstura pogodna za fine detalje
  • Mogućnost brušenja, bojenja i lakiranja nakon sušenja
  • Dobro prianja na papir, karton i drvo
  • Netoksičan sastav certificiran prema EN 71
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Mekani prirodni plastelin JOVI My First 38 g - crveni

Mekani prirodni plastelin JOVI My First 38 g - crveni


0,95 € Jedinična cijena 25,00 €/kg
JOVI
JOVI prirodni plastelin 50 g - sivi

JOVI prirodni plastelin 50 g - sivi


0,75 € Jedinična cijena 15,00 €/kg
JOVI

Nedavno viđeno