Natrag u trgovinu JOV9010G

JOVI Glow prirodni plastelin 10 x 15 g – 8 boja + 2 koje svijetle u mraku

Na zalihi
€4,95
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI Glow plastelin je sigurna i iznimno podatna masa za modeliranje na biljnoj bazi, stvorena posebno za djecu od 3 godine, vrtiće i škole. Njezina najveća prednost je što se nikada ne suši, pa se s njom može stvarati iznova i iznova. U usporedbi s klasičnim masama nudi čak 34,5 % veći volumen pri istoj težini, a zahvaljujući živopisnim bojama koje se mogu međusobno miješati, uključujući dvije nijanse koje svijetle u mraku, djeci pruža beskrajnu radost stvaranja.

Masa se lako oblikuje, ne lijepi se i jednostavno se vadi iz kalupa. Izvrsna je ne samo za slobodno modeliranje i rad s alatom ili na armaturi, već i za utiskivanje te tehniku „slikanja plastelinom“ na papiru. Sastav je netoksičan, bez glutena i bez glavnih alergena, što jamči bezbrižnu zabavu.

  • Sastav i sigurnost: biljna baza, bez glutena i glavnih alergena, netoksično, certifikat EN 71.
  • Karakteristike: nikada se ne suši, višekratna upotreba, 34,5 % veći volumen pri istoj težini.
  • Sadržaj seta: 10 valjčića od 15 g (8 živih boja koje se mogu miješati + 2 boje koje svijetle u mraku).
  • Primjena: prikladno od 3 godine za slobodno modeliranje, kalupe, rad s alatom, modeliranje na armaturi i slikanje na papiru.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Nedavno viđeno