Hobby Line bajc boje

Na zalihi
(1)

Odaberi
€1,82
€91,00 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
Boje za bajciranje drveta Hobby Line savršen su izbor za svakoga tko želi svojim drvenim površinama, namještaju ili ukrasnim predmetima dati jedinstven i živahan izgled, a pritom sačuvati prirodnu ljepotu strukture drva. Ova boja na bazi vode može se miješati, što vam omogućuje eksperimentiranje i stvaranje točno one nijanse koju želite. Lazura je posebno prikladna za neobrađene drvene površine kao što su stolovi, stolice, škrinje, slike, drvene igračke i drugi predmeti koje želite oplemeniti bojom, a da ne prekrijete njihovu prirodnu teksturu i strukturu. Boja je također sigurna u slučaju da dođe u dodir sa slinom, što je čini prikladnom za dječje predmete. Nakon nanošenja boje i puštanja da se osuši, površine možete zatvoriti zaštitnim lakom kako biste produljili vijek trajanja boje i povećali otpornost na grebanje i habanje. Bajc je također prikladan kao temeljni sloj za transfer i salvetne tehnike, omogućujući još veću kreativnu slobodu u ukrašavanju.

Parametri proizvoda:

  • Hobby Line bajc boje
  • Na bazi vode
  • Može se miješati
  • Za neobrađene drvene površine
  • Čuva prirodnu strukturu drva
  • Sigurno za djecu
  • Zapremina 20 ml

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 1 recenzija

Malo pakiranje bajca u nijansi oraha bilo mi je dovoljno točno za premazivanje jedne rezbarene drvene kutije, rezultat izgleda vrlo prirodno.

Daniela Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno