Natrag u trgovinu RMS100019_yellow

Grafix paleta akvarela s 12 boja i kistom


Odaberi
€2,09
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Unesite boju, kreativnost i zabavu u svaku umjetničku sesiju s Grafix paletom za akvarel s 12 boja i kistom , praktičnim i živopisnim setom za slikanje dizajniranim za mlade kreativce, početnike i hobi umjetnike. Ova kompaktna paleta sadrži 12 bogato pigmentiranih tableta za akvarel raspoređenih u lako hvatajućoj posudi u umjetničkom stilu koja pomaže u održavanju boja organiziranima tijekom miješanja i slikanja. Set uključuje svestrani kist, koji korisnicima omogućuje da odmah počnu stvarati bez potrebe za dodatnim alatima. Njegov lagani i prenosivi dizajn čini ga idealnim za kućne rukotvorine, školske satove likovne umjetnosti, radionice ili putovanja, nudeći jednostavan i ugodan način istraživanja osnovnih tehnika slikanja. Bilo da vježbate miješanje boja, dodajete detalje crtežima ili eksperimentirate s novim nijansama, ova paleta je izvrstan izbor za sve koji traže pristupačan i pristupačan uvod u akvarel. S dostupnim raznim varijacijama boja, također je savršena ideja za poklon za djecu koja vole slikati i izražavati svoju maštu.

Parametri proizvoda:

  • 12 tableta za akvarelne boje
  • Uključuje posudu za palete za višekratnu upotrebu
  • Uključuje četkicu
  • Razne boje (3 varijacije)
  • Pogodno za djecu, početnike i hobiste
  • Broj šarže: 8715427065151
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno