Natrag u trgovinu JOV73812B

Grafitne olovke trokutaste JOVI B - 12 kom

€6,69
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Grafitne olovke JOVI tvrdoće B deblje su školske olovke dizajnirane posebno za djecu od 3 godine, početnike i školarce. Zahvaljujući trokutastom ergonomskom obliku, prirodno potiču pravilan hvat prstiju i ne kotrljaju se sa stola. Mekša grafitna mina B ostavlja bogat i taman trag, što je savršeno za prve crteže, skiciranje linija i pisanje na papiru.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Vrsta olovke: grafitna, trokutasta, debela
  • Tvrdoća mine: B (mekana, tamniji trag)
  • Materijal: izuzetno meko drvo za lako šiljenje
  • Sadržaj pakiranja: 12 kom (isporučuju se već našiljene)
  • Namjena: za djecu od 3 godine, školu i crtanje
  • Certifikat: EN 71
  • Masa: 0,135 kg

Primjena i tehnike

Olovke se koriste na standardnom papiru, blokovima za skiciranje i crtaćem papiru za vježbanje pisanja, crtanje linija i sjenčanje. Kako bi se osigurala trajnost gotovog crteža i spriječilo razmazivanje grafitnog praha, preporučuje se gotove radove zaštititi završnim fiksativom u spreju.

Često postavljana pitanja

Jesu li olovke spremne za trenutnu upotrebu? Da, svaka olovka u pakiranju od 12 komada dolazi već unaprijed našiljena.

Za koju su dob ove trokutaste olovke prikladne? Zbog svog ergonomskog oblika i certifikata EN 71, potpuno su sigurne i prilagođene djeci već od 3 godine starosti.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno