Natrag u trgovinu KHN01315S0502PS

Fluorescentna glina za modeliranje Koh-I-Noor – Set od 5 boja

(2)
€1,83
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
Set fluorescentne gline za modeliranje idealan je izbor za djecu koja vole kreativne aktivnosti pune boja i zabave. Sadrži pet živih nijansi – žutu, narančastu, ružičastu, zelenu i plavu – osmišljenih da potaknu dječju maštu i promiču razvoj fine motorike. Ova mekana i lako oblikovana glina netoksična je i sigurna za djecu, što je čini prikladnom za kućne rukotvorine i školske projekte. Zahvaljujući svojoj fleksibilnosti i otpornosti na mrvljenje, rukovanje njome je jednostavno i ugodno. Fluorescentne boje daju kreacijama jedinstven izgled koji će očarati svakog malog umjetnika.

Parametri proizvoda:

  • Paket sadrži 5 fluorescentnih boja
  • Težina: 5 x 20 g
  • Netoksično, sigurno za djecu
  • Lako se oblikuje, mekane konzistencije
  • Pogodno za djecu od 3 godine
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 2 recenzija

Kći je oduševljena tom masom, stvarno super svijetli i napravila je hrpu sitnica od toga za prijateljice.

Natália Provjerena recenzija

Kvalitetna masa za modeliranje, koja je podatna i lako se s njom radi, a te fluorescentne boje su stvarno privlačne.

Dominika Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,38 € Jedinična cijena 29,20 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno