Natrag u trgovinu CLRR65610PTR

Flomasteri Colorino Brush s dugim kistastim vrhom – 10 boja

€6,19
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Flomasteri Colorino Brush predstavljaju set od 10 flomastera u boji s dugim kistastim vrhom. Osmišljeni su za sve kreativce koji traže višenamjensku upotrebu pri pisanju i crtanju. Zahvaljujući fleksibilnom vrhu omogućuju jednostavno stvaranje tankih linija i širih poteza.

Parametri proizvoda

  • Marka: Colorino
  • Vrsta vrha: dugi kistasti vrh (brush)
  • Broj boja: 10 boja
  • Pakiranje: 1 kom (set)
  • Težina: 0,098 kg

Primjena

Dugi kistasti vrh nudi raznolike mogućnosti poteza, što ove flomastere čini idealnima za crtanje i kreativno pisanje (lettering).

Često postavljana pitanja

Za što je prikladan dugi kistasti vrh? Dugi kistasti vrh omogućuje raznoliku upotrebu i različite širine linija pri pisanju i crtanju.

Koliko boja sadrži ovo pakiranje? Pakiranje sadrži set od 10 boja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno