Natrag u trgovinu MAIM0940_537

Fina akrilna boja MAIMERI Acrilico 1000 ml

Na zalihi

Odaberi
€30,90
€30,90 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Fina umjetnička akrilna boja MAIMERI Acrilico stvorena je za umjetnike koji traže čiste i žive nijanse s tradicijom još od 1923. godine. Zahvaljujući visokoj koncentraciji elastične, ultra čiste akrilne smole i fino mljevenih pigmenata, nakon sušenja stvara homogeni, satenski sloj te pouzdano prianja čak i na nepripremljene podloge bez temeljnog premaza (gessa). Boja se razrjeđuje vodom, a nakon sušenja postaje potpuno vodootporna i postojana na svjetlost.

Parametri proizvoda

  • Marka: MAIMERI
  • Linija proizvoda: Acrilico
  • Volumen: 1000 ml
  • Konzistencija i završni sloj: fina akrilna boja s homogenim, blago sjajnim (satenskim) finišem
  • Svojstva: otporna na svjetlost, razrjeđuje se vodom, vodootporna nakon sušenja, ne žuti
  • Pakiranje: posuda od biorazgradive COEX plastike
  • Zemlja podrijetla: Italija

Primjena i tehnike

Boja se može nanositi kistom, slikarskom špatulom ili, uz odgovarajuće razrjeđivanje, airbrushom na platno, drvo, papir, karton i većinu čvrstih podloga. Njezine tehničke mogućnosti mogu se proširiti pomoću 12 dodatnih medija iz linije Acrilico za lazure, strukture ili usporavanje sušenja.

Često postavljana pitanja

Je li potrebno pripremiti podlogu temeljnim premazom (gessom) prije slikanja? Boja pouzdano prianja i na nepripremljene podloge bez potrebe za nanošenjem temeljnog premaza.

Može li se boja koristiti za airbrush? Da, uz dovoljno razrjeđivanje vodom prikladna je i za airbrush tehniku.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno