Natrag u trgovinu JOV1312DP

Dvostrani akvarel flomasteri JOVI Lettering / set od 12 kom

€8,29
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Dvostrani akvarel flomasteri JOVI Lettering predstavljaju kreativan set od 12 boja s perivom tintom topivom u vodi. Svaki flomaster kombinira tanki čvrsti vrh za precizne linije i konture s fleksibilnim vrhom u obliku kista za bojanje površina i stvaranje glatkih akvarelnih prijelaza.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Broj boja u setu: 12 kom
  • Vrsta vrhova: dvostrani – kistasti vrh 4,5 mm i tanki čvrsti vrh 2,5 mm
  • Tinta: na bazi vode, topiva u vodi, periva i jednostavna za miješanje
  • Prikladna površina: papir, karton
  • Sigurnosni standardi: u skladu s europskim (EN 71) i međunarodnim standardima
  • Težina: 0,185 kg

Upotreba i tehnike

Flomasteri su dizajnirani za lettering, kaligrafiju, crtanje i akvarelne tehnike. Nakon nanošenja na papir ili karton, trag se lako može razrijediti vlažnim kistom u nježne tonove, a boje se mogu međusobno miješati.

Često postavljana pitanja

Koja je širina i vrsta vrha te jesu li flomasteri prikladni za lettering? Flomasteri imaju fleksibilni kistasti vrh širine 4,5 mm za lettering i akvarel te čvrsti vrh širine 2,5 mm za detalje i konture.

Kako se postiže akvarel efekt? Trag nacrtan flomasterom na papiru jednostavno razmažite mokrim kistom kako biste postigli glatke prijelaze boja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno