Natrag u trgovinu PNT25332

Drveni podmetači Pentart, kvadratni, 10 x 10 x 0,5 cm, set od 6 kom

Na zalihi
€2,95
Na putu k namaDostava za 6–7 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Drveni podmetači Pentart predstavljaju set od 6 komada kvadratnih baza namijenjenih za kreativno stvaranje i praktičnu upotrebu u kućanstvu. Zahvaljujući dimenzijama 10 x 10 x 0,5 cm pružaju idealnu podlogu za različite dekorativne tehnike i izradu vlastitih kuhinjskih dodataka.

Parametri proizvoda

  • Marka: Pentart
  • Kolekcija: PENTA COLLECTION
  • Oblik: kvadratni
  • Dimenzije: 10 x 10 x 0,5 cm
  • Količina u pakiranju: 6 kom
  • Kategorija: drveni predmeti / kuhinjski pribor

Često postavljana pitanja

Koliko se podmetača nalazi u jednom pakiranju? Set sadrži 6 komada podmetača.

Koje su točne dimenzije ovih podmetača? Svaki podmetač ima kvadratne dimenzije 10 x 10 cm i debljinu od 0,5 cm.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno