Natrag u trgovinu JOV735

Drvene bojice JOVI Maxi trokutaste u kutiji / 120 kom 12 boja

€73,90
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Drvene bojice JOVI Maxi u praktičnoj velikoj kutiji sadrže 120 komada bojica u 12 živopisnih boja, osmišljenih posebno za djecu, vrtiće i školske aktivnosti. Zahvaljujući debeloj mini od 5 mm i trokutastom ergonomskom obliku, pomažu najmlađim kreativcima od 3 godine u pravilnom držanju pri crtanju i bojanju. Iznimno meko drvo jamči lako šiljenje, a otporna mina se ne mrvi pri lomljenju.

Parametri proizvoda:

  • Marka: JOVI
  • Linija proizvoda: Maxi
  • Vrsta: klasične drvene bojice
  • Oblik: trokutasti, ergonomski
  • Promjer mine: 5 mm
  • Broj komada u pakiranju: 120 kom
  • Broj boja: 12 boja
  • Materijal: izuzetno meko drvo
  • Sigurnost: u skladu s normom EN 71, prikladno za djecu od 3 godine
  • Masa: 1,9 kg

Upotreba i tehnike:

Ove bojice namijenjene su za suho crtanje i bojanje na papiru i kartonu. Žive boje mogu se međusobno miješati i slojevito nanositi, što djeci omogućuje otkrivanje novih nijansi tijekom svakodnevnog stvaranja kod kuće, u vrtiću ili školi.

Često postavljana pitanja:

Jesu li ove bojice prikladne za malu djecu? Da, bojice su prikladne za djecu od 3 godine, imaju ergonomski trokutasti oblik koji olakšava pravilno držanje i zadovoljavaju europsku sigurnosnu normu EN 71.

Kako se bojice ponašaju pri šiljenju i padu? Tijelo bojice izrađeno je od izrazito mekog drva za jednostavno šiljenje, a debela mina promjera 5 mm iznimno je izdržljiva i ne mrvi se pri eventualnom lomu.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno