Natrag u trgovinu JOV1608P

Dječji flomasteri JOVI perivi pastelni 3 mm / set od 8 kom

€2,29
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Dječji flomasteri JOVI u pastelnim nijansama tanki su markeri dizajnirani posebno za djecu i njihovo kreativno stvaranje na papiru i kartonu. Odlikuju se izdržljivim vlaknastim vrhom širine 3 mm i tintom na bazi prehrambenih boja koja se lako ispire vodom. Zahvaljujući posebnom sastavu, flomasteri se ne suše bez poklopca do čak 96 sati te zadovoljavaju europske sigurnosne norme EN 71.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Vrsta proizvoda: dječji perivi flomasteri
  • Boje: pastelne, višebojne
  • Broj komada u pakiranju: set od 8 kom
  • Širina vrha: 3 mm
  • Vrsta vrha: vlaknasti vrh
  • Svojstva tinte: na bazi prehrambenih boja, periva vodom, otporna na sušenje do 96 h bez poklopca
  • Prikladna podloga: papir, karton
  • Sigurnosni standardi: EN 71 i međunarodne norme
  • Namjena: za djecu, školske i kreativne aktivnosti

Upotreba

Flomasteri su prilagođeni dječjoj ruci te su idealni za crtanje, bojanje i školske projekte na papiru ili kartonu.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno