Natrag u trgovinu JOVKW1608P

Dječji flomasteri JOVI Kawaii / set od 8 kom - 3 mm

€2,29
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Dječji flomasteri JOVI Kawaii tanki su perivi flomasteri s izdržljivim vlaknastim vrhom i intenzivnim bojama, posebno prilagođeni malim dječjim rukama. Sadrže sigurnu tintu na bazi prehrambenih boja koja se lako pere vodom i uklanja s tkanina. Zahvaljujući posebnom sastavu mogu izdržati i do 96 sati bez poklopca bez opasnosti od isušivanja.

Karakteristike i svojstva

  • Marka: JOVI
  • Serija: Kawaii
  • Pakiranje: set od 8 kom
  • Boje: raznobojno
  • Debljina vrha: 3 mm
  • Vrsta vrha: vlaknasti vrh
  • Vrsta tinte: na bazi prehrambenih boja, periva
  • Otpornost: do 96 sati bez poklopca bez isušivanja
  • Prikladna podloga: papir i karton
  • Sigurnost: u skladu s europskim standardom EN 71
  • Namjena: za djecu i školske aktivnosti

Upotreba

Flomasteri su namijenjeni za crtanje i kreativno izražavanje na papiru ili kartonu. Zbog ergonomskog oblika i sigurnosnih certifikata idealni su za školu, vrtić i kućnu zabavu.

Često postavljana pitanja

Što se događa ako dijete ostavi flomaster otvoren? Zahvaljujući posebnoj formuli tinte, flomasteri JOVI Kawaii mogu ostati bez poklopca do 96 sati bez sušenja.

Jesu li ovi flomasteri sigurni i perivi? Da, tinta je napravljena na bazi prehrambenih boja, zadovoljava EN 71 standarde te se lako ispire vodom i pere s većine tekstila.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno