Natrag u trgovinu DRWDF2100036K01C

DARWI set drvenih bojica 36 kom

Na zalihi
€16,49
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set bojica DARWI donosi zasićene pigmente i meku jezgru koja jamči gladak i intenzivan trag. Bojice se lako sjenčaju, a njihove nijanse možete međusobno miješati slojevitošću, odnosno razmazivanjem prstom ili papirnatim štapićem za blendanje (stump) radi postizanja nježnih prijelaza.

Zahvaljujući kvalitetnom drvenom tijelu, bojice se lako šilje običnim šiljilima. Set je pakiran u praktičnoj kartonskoj kutiji i savršeno je prikladan za svakodnevnu ilustraciju, škole i likovne radionice.

  • 36 komada drvenih bojica u kartonskom pakiranju
  • Zasićeni pigmenti i meka jezgra za glatko nanošenje
  • Mogućnost međusobnog miješanja slojevitim nanošenjem i sjenčanjem
  • Drveno tijelo prikladno za standardna šiljila
  • Proizvedeno u Belgiji
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno