Natrag u trgovinu DRWDA0811000000C

DARWI samosušeća masa za modeliranje 1000 g terakota

Na zalihi
€6,39
€6,39 / kg
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI samosušeća masa za modeliranje u nijansi terakote sitnozrnata je masa na bazi vode, idealna za izradu figurica, nakita, dekoracija, maketa i reljefa. Zahvaljujući svojoj podatnoj, poluelastičnoj strukturi bez mirisa, ne lijepi se za ruke i omogućuje preciznu izradu sitnih detalja i otisaka. Masa izvrsno prianja na porozne podloge poput drva, kartona ili gipsa, a pri sušenju zadržava postojan oblik i dimenzije bez skupljanja.

Masa se stvrdnjava na zraku na sobnoj temperaturi približno 24 sata po 1 cm debljine, bez potrebe za pečenjem. Nakon potpunog sušenja dobiva srednje tvrdu površinu koju možete rezati, brusiti, bušiti te oslikavati akrilnim ili tempera bojama i fiksirati lakom. Načeti blok dovoljno je zamotati u vlažnu krpu i zatvoriti u hermetičku vrećicu kako bi ostao mekan za sljedeće stvaranje.

  • Težina: 1000 g (1 kg)
  • Boja: terakota
  • Svojstva: stvrdnjavanje na zraku bez pečenja, nulto skupljanje, bez mirisa, ne lijepi se za ruke
  • Obrada nakon sušenja: brušenje, bušenje, rezanje, oslikavanje akrilnim i tempera bojama, lakiranje
  • Primjena: prikladno za škole, radionice i hobiste, zadovoljava europske norme za igračke
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno