Natrag u trgovinu DRWDA0800500000C

DARWI samostvrdnjavajuća masa za modeliranje 500 g bijela

Na zalihi
€4,29
€8,58 / kg
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI samostvrdnjavajuća masa za modeliranje je fino zrnata masa na bazi vode koja se stvrdnjava na zraku na sobnoj temperaturi bez pečenja u pećnici. Zahvaljujući homogenoj strukturi s vrlo finim zrnom, omogućuje izradu preciznih detalja i otisaka pri izradi figurica, ukrasa, nakita, maketa ili reljefa. Masa je podatna, poluelastična, bez mirisa i ne lijepi se za ruke, a tijekom sušenja se ne skuplja te zadržava svoj izvorni oblik i dimenzije. Pouzdano prianja na porozne materijale poput navlaženog drva, kartona ili gipsa.

Prije modeliranja blok temeljito preblijedite i po potrebi omekšajte malom količinom vode. Stvrdnjavanje traje približno 24 sata po 1 cm debljine, bez ubrzavanja toplinom. Nakon potpunog sušenja, srednje tvrdu površinu moguće je brusiti, bušiti, rezati, bojati akrilnim ili tempera bojama te fiksirati lakom. Masa je u skladu s europskim normama za igračke, a otvoreno pakiranje ostaje podatno tjednima ako se pravilno zamota u vlažnu krpu i hermetičku vrećicu.

  • Vrsta: Samostvrdnjavajuća masa za modeliranje na bazi vode (suši se na zraku bez pečenja)
  • Boja i težina: Bijela, 500 g
  • Svojstva: Fino zrno, bez mirisa, ne lijepi se za ruke, nulto skupljanje pri sušenju
  • Obrada nakon sušenja: Brušenje, bušenje, rezanje i oslikavanje akrilnim ili tempera bojama
  • Prianjanje: Porozne podloge (drvo, karton, gips)
  • Vrijeme sušenja: Cca 24 sata po 1 cm debljine na sobnoj temperaturi
  • Sigurnost: U skladu s europskim normama za igračke
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno