Natrag u trgovinu DRWDA0820500000C

DARWI betonska samostvrdnjavajuća masa 500 g

Na zalihi
€3,95
€7,90 / kg
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI betonska samostvrdnjavajuća masa je pasta za modeliranje koja nakon sušenja vjerno oponaša prirodni lijevani beton sa sivom, mat površinom i finom zrnatošću. S njom se jednostavno radi rukama ili alatom kao i s običnom masom koja se sama suši, a stvrdnjava se prirodno na zraku bez potrebe za pečenjem u pećnici. Izvrstan je izbor za izradu originalnih dekoracija, vaza, skulptura, reljefa ili arhitektonskih maketa.

Nakon potpunog sušenja masa je čvrsta i otporna. Možete je brusiti radi postizanja glatke površine, bušiti, bojati akrilnim bojama ili patinirati metalik prahovima. Za zaštitu rada i isticanje teksture preporučuje se nanijeti impregnacijski lak. Nemojte ubrzavati sušenje toplinom kako biste spriječili pucanje, a otvoreno pakiranje čuvajte omotano vlažnom spužvom u plastičnoj vrećici u hladnjaku.

  • Efekt: sivi, mat završetak s finom zrnatošću nalik lijevanom betonu
  • Upotreba: dekoracije, vaze, skulpture i arhitektonske makete
  • Karakteristike: stvrdnjavanje na zraku, može se brusiti, bušiti i bojati
  • Masa: 500 g (hermetički zatvoreno pakiranje)
  • Zemlja podrijetla: Belgija
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno