Natrag u trgovinu DLRD281051090

DALER ROWNEY System3 kist za akril Liner veličina 10/0 s kratkom drškom

Na zalihi
€5,39
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

D&R System3 kist za akril u veličini 10/0 oblika liner s kratkom drškom dizajniran je za studente, profesionalce i hobi umjetnike. Meka sintetička vlakna neživotinjskog podrijetla odlikuju se izvrsnim zadržavanjem oblika i elastičnošću, što ih čini idealnima za rad s rijetkim do srednje gustim akrilnim bojama. Kratka, uravnotežena drška s elegantnim crnim prstenom pruža preciznu kontrolu pri izradi detalja na stolu i smanjuje umor ruke.

Ključne značajke

  • Marka: DALER ROWNEY
  • Linija proizvoda: System3
  • Vrsta kista: Liner (rigger)
  • Veličina: 10/0
  • Materijal dlake: Sintetička vlakna (bez sastojaka životinjskog podrijetla)
  • Drška: Kratka, uravnotežena
  • Dimenzije: 5 × 4 × 166 mm
  • Zemlja podrijetla: Dominikanska Republika
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Upotreba i održavanje

Kist je prikladan za precizno slikanje detalja rijetkim do srednje gustim akrilom za stolom. Akrilnu boju isperite odmah nakon upotrebe mlakom vodom i sapunom prije nego što se osuši, nježno oblikujte vlakna i sušite vodoravno ili s dlačicama okrenutim prema dolje.

Često postavljana pitanja

Kako održavati kist nakon slikanja? Boju je potrebno isprati mlakom vodom sa sapunom odmah nakon rada, zatim oblikovati vrh i sušiti vodoravno ili s dlačicama prema dolje.

Sadrže li vlakna materijale životinjskog podrijetla? Ne, kist sadrži meka sintetička vlakna potpuno bez materijala životinjskog podrijetla.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno