Natrag u trgovinu DLRD281055025

DALER ROWNEY System3 kist za akril kratki ravni veličina 1/4

Na zalihi
€6,79
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DALER ROWNEY System3 kratki ravni kist veličine 1/4 sintetički je kist namijenjen radu s akrilnim bojama za studente, profesionalce i hobi umjetnike. Meka sintetička vlakna s tamnim vrhom nude izvrsnu elastičnost i postojanost oblika, zbog čega su idealna za rjeđe do srednje guste akrile. Kratka, dobro uravnotežena drška i crni metalni prsten pružaju sjajnu kontrolu i smanjuju umor ruke pri detaljnom slikanju na stolu.

Parametri i karakteristike

  • Marka: DALER ROWNEY
  • Linija proizvoda: System3
  • Oblik kista: Kratki ravni (Short Flat)
  • Veličina: 1/4
  • Vrsta dlake: Meka sintetička vlakna bez materijala životinjskog podrijetla
  • Vrsta drške: Kratka, uravnotežena s crnim metalnim prstenom
  • Dimenzije: 7 × 8 × 203 mm
  • Težina: 0,002 kg
  • Zemlja podrijetla: Dominikanska Republika
  • Pakiranje sadrži: 1 kom

Upotreba i njega

Kist je idealan za rad na stolu i detaljno slikanje rjeđim do srednje gustim akrilnim bojama. Akrilnu boju isperite odmah nakon rada mlakom vodom i sapunom prije nego se osuši, zatim oblikujte vrh i sušite u vodoravnom položaju ili s dlakama prema dolje.

Često postavljana pitanja

Za koje je boje kist prikladan? Kist je dizajniran za rad s rjeđim do srednje gustim akrilnim bojama.

Kako se pravilno brinuti za sintetička vlakna? Kist odmah nakon rada operite mlakom vodom i sapunom, nakon pranja oblikujte dlačice te ga sušite vodoravno ili s dlačicama okrenutim prema dolje.

Sadrži li kist materijale životinjskog podrijetla? Ne, sintetička vlakna ne sadrže nikakve materijale životinjskog podrijetla.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno