Natrag u trgovinu DLRD123900048

DALER ROWNEY Graduate set akrilnih boja 48 x 22 ml

Na zalihi
€85,90
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

D&R Graduate set akrilnih boja brenda DALER ROWNEY namijenjen je studentima i hobi slikarima koji traže pouzdane i svestrane boje. Ovaj vodotopivi akril srednje gustoće (medium-body) pruža dobru pokrivnost, glatko nanošenje i brzo sušenje do vodootpornog završetka. Set sadrži 48 tuba od 22 ml koje pokrivaju bogatu paletu klasičnih, zemljanih i metalik nijansi.

Ključne značajke

  • Brend: DALER ROWNEY
  • Linija proizvoda: Graduate
  • Sadržaj pakiranja: 48 tuba od 22 ml
  • Konzistencija: Srednja gustoća (medium-body)
  • Svojstva: Na bazi vode, bez otapala, brzo se suše, vodootporne nakon sušenja
  • Podrijetlo brenda: Britanska proizvodnja od 1783. godine

Primjena i podloge

Boje se nanose izravno iz tube ili se razrjeđuju vodom te su prikladne za papir, platno i grundirane podloge u interijeru i eksterijeru. Ne sadrže otapala, mogu se međusobno miješati s ostalim Daler-Rowney akrilima, a nakon sušenja omogućuju jednostavno preslikavanje novim slojevima.

Često postavljana pitanja

Mogu li se boje miješati s drugim akrilima? Boje su bez otapala i potpuno se mogu miješati s ostalim akrilnim bojama brenda Daler-Rowney.

Za koje se podloge može koristiti ovaj set? Boja se glatko razmazuje po papiru, slikarskom platnu i grundiranim podlogama.

Jesu li boje vodootporne nakon sušenja? Da, svaki se sloj brzo suši u vodootpornu površinu i nakon sušenja se preko njega može ponovno slikati.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Jedinična cijena 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


Prodajna cijena  1,29 € Redovna cijena  1,39 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno