Natrag u trgovinu DLRD114007002

DALER ROWNEY D&R završni mat lak za uljane boje 75 ml

Na zalihi
€7,19
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Završni mat lak DALER ROWNEY za uljane boje pouzdano ujednačava sjaj vaše slike u ugodan izgled bez odsjaja. Ovaj mat finiš učinkovito uklanja neželjene refleksije svjetla pri fotografiranju ili izložbenoj rasvjeti te ujednačava razlike u sjaju između pojedinih nijansi i slojeva boje, istovremeno sigurno štiteći umjetničko djelo od prašine i starenja.

Lak se nanosi mekanim ravnim kistom u jednom tankom i ravnomjernom sloju na potpuno osušenu uljanu sliku, obično nekoliko mjeseci nakon njezina završetka. Za optimalne rezultate preporučujemo rad u dobro prozračenom prostoru bez prašine te pažljivo zatvaranje bočice nakon upotrebe.

  • Vrsta proizvoda: završni mat lak za uljane boje
  • Količina pakiranja: 75 ml
  • Svojstva površine: mat izgled bez odsjaja
  • Zaštitni učinak: štiti od prašine i starenja
  • Nanošenje: mekanim ravnim kistom na potpuno osušenu sliku
  • Zemlja podrijetla: Velika Britanija
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno