Natrag u trgovinu DLRD282081090

DALER ROWNEY Aquafine kist za akvarel Spotter 10/0

Na zalihi
€6,49
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DALER ROWNEY Aquafine kist za akvarel u obliku Spotter i veličini 10/0 namijenjen je studentima i profesionalcima za precizan rad na detaljima. Vrh kista izrađen od mješavine debljih i tanjih sintetičkih vlakana vjerno oponaša ponašanje prirodne samurovine, drži precizan šiljak i ne razdvaja se. Zahvaljujući izvrsnoj moći upijanja, ravnomjerno otpušta boju i nakon svakog se poteza pouzdano vraća u svoj prvobitni oblik.

Parametri proizvoda

  • Marka: DALER ROWNEY
  • Linija: Aquafine
  • Oblik kista: Spotter
  • Veličina: 10/0
  • Materijal dlake: Fina sintetička vlakna (imitacija samurovine, bez životinjskog podrijetla)
  • Drška: Kratka, crna
  • Prsten (ferula): Crna shadow ferula
  • Dimenzije: 5 × 4 × 181 mm
  • Težina: 0,004 kg
  • Zemlja podrijetla: Dominikanska Republika
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Primjena i održavanje

Kist je idealan za tehnike akvarela i gvaša, pri čemu kratka drška pruža maksimalnu kontrolu pri radu za stolom ili na bloku. Nakon upotrebe isperite kist u mlakoj vodi, nježno uklonite višak boje, oblikujte vrh i sušite u vodoravnom položaju ili s dlakom okrenutom prema dolje.

Često postavljana pitanja

Sadrži li kist materijale životinjskog podrijetla? Ne, dlake su izrađene od visokokvalitetnih sintetičkih vlakana bez materijala životinjskog podrijetla.

Kako pravilno njegovati kist nakon slikanja? Nakon rada isperite ga u mlakoj vodi, oblikujte dlačice u šiljak i ostavite da se osuši vodoravno ili obješen s dlačicama prema dolje, nikada položen uspravno na dlaku.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno