Natrag u trgovinu MYHTUHLPAP-A4

Crni indigo kopirni papir A4 – 10 listova

Na zalihi
€0,99
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Crni indigo kopirni papir formata A4 praktičan je pribor za jednostavno i precizno prenošenje crteža na različite površine. Namijenjen je za jednostranu upotrebu, a zahvaljujući svojoj izdržljivosti, jedan list može se koristiti više puta prije nego što izblijedi. Koristit će ga umjetnici, obrtnici i kreativci pri radu s papirom, platnom, drvom ili tkaninom.

Parametri proizvoda:

  • Vrsta: kopirni papir
  • Boja: mat crna
  • Format: A4 (21 x 29,7 cm)
  • Količina u pakiranju: 10 listova
  • Materijal: papir
  • Dimenzije: 21 × 0,1 × 29,7 cm
  • Težina: 0,025 kg

Upotreba i tehnike:

Postavite list papira na odabranu površinu, na njega stavite predložak te olovkom ili iglom za precrtavanje (stylusom) ocrtajte konture. Prikladan je za crtanje, slikanje, uzorke za vezenje, rad s drvom, kožom i izradu krojeva na papiru, kartonu, platnu, drvu, tkanini i drugim glatkim površinama.

Često postavljana pitanja:

Može li se jedan list koristiti više puta? Da, papir je namijenjen za višekratnu upotrebu i jedan list omogućuje višestruko prenošenje motiva prije nego što počne blijedjeti.

Na koje materijale je moguće prenijeti motiv? Indigo papir pouzdano prenosi crteže na papir, karton, platno, drvo, tkaninu i druge glatke površine.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno