Natrag u trgovinu CLRR15950PTR

Colorino suhe boje za lice s kistom – 5 boja

€3,59
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Colorino suhe boje za lice kreativan su set od 5 boja namijenjen oslikavanju lica. Zahvaljujući priloženom aplikatoru sa spužvicom, boje se jednostavno nanose i lako se blendaju za postizanje željenog izgleda.

Parametri proizvoda

  • Marka: Colorino
  • Vrsta: suhe boje za lice
  • Broj boja: 5
  • Pribor: aplikator sa spužvicom (kistić)
  • Pakiranje: 1 kom
  • Težina: 5 kg

Upotreba i nanošenje

Boje nanesite na lice pomoću priloženog aplikatora sa spužvicom. Prije upotrebe preporučuje se nanijeti kremu za lice koja olakšava kasnije skidanje boja s kože.

Često postavljana pitanja

Kako olakšati skidanje boja s lica? Prije nanošenja boja nanesite na kožu kremu za lice koja će pomoći pri njihovu kasnijem uklanjanju.

Kako se boje nanose? Boje se jednostavno nanose i blendaju pomoću priloženog aplikatora sa spužvicom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart

Nedavno viđeno