Colorino set kistova - ravni i okrugli, 8 kom

€3,59
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set kistova Colorino sadrži 8 različitih veličina ravnih i okruglih kistova s drvenom drškom. Zahvaljujući kombinaciji prirodnih i sintetičkih vlakana nudi svestranu upotrebu u različitim slikarskim tehnikama. Idealan je izbor za umjetnike i kreativce koji traže pouzdanu osnovu za svoj pribor.

Parametri proizvoda

  • Marka: Colorino
  • Vrsta kistova: ravni i okrugli
  • Veličine ravnih kistova: 2, 6, 12, 16
  • Veličine okruglih kistova: 1, 3, 6, 10
  • Vlakna: prirodna i sintetička
  • Drška: drvena drška
  • Količina u pakiranju: 8 kom (1 pakiranje)
  • Težina: 0,047 kg

Često postavljana pitanja

Koje vrste i veličine kistova pakiranje sadrži? Pakiranje sadrži 4 ravna kista u veličinama 2, 6, 12, 16 i 4 okrugla kista u veličinama 1, 3, 6, 10.

Od kojeg su materijala izrađena vlakna i drška? Kistovi kombiniraju prirodna i sintetička vlakna te imaju drvenu dršku.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno