Natrag u trgovinu CLRR65917PTR

Colorino metalik boje za lice u stiku, 6 boja

€5,09
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Colorino metalik boje za lice u stiku predstavljaju prošireni set od 6 sjajnih nijansi namijenjenih oslikavanju lica. Zahvaljujući izvedbi u plastičnom stiku omogućuju lako, precizno i uredno nanošenje bez nepotrebnog nereda. Idealan su izbor za sve koji traže praktičan način šminkanja za karnevale, maškare ili proslave.

Parametri proizvoda:

  • Marka: Colorino
  • Vrsta: boje za lice
  • Efekt: metalik
  • Oblik: u plastičnom stiku
  • Broj boja: 6 boja
  • Težina: 0,054 kg
  • Sadržaj pakiranja: 1 set (kom)

Upotreba:

Ove metalik boje namijenjene su za šminkanje i oslikavanje lica, pri čemu plastični stik omogućuje uredno i čisto rukovanje tijekom nanošenja.

Često postavljana pitanja:

Kako se ove boje za lice nanose? Boje se nalaze u plastičnim stikovima koji omogućuju čisto i jednostavno šminkanje.

Koliko nijansi sadrži ovaj set? Pakiranje sadrži 6 metalik boja za lice.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart

Nedavno viđeno