Clairefontaine kraft blok lijepljeni

Na zalihi

Odaberi
€7,49
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kraft blok CLAIREFONTAINE sadrži prirodni smeđi kraft papir gramature 120 g/m², namijenjen kreativcima i autorima papirnatih projekata. Tonirana podloga izvrsno ističe svijetle i metalik boje, a njegova čvrsta površina podnosi suhe medije i markere. Blok je idealan izbor za crtanje, scrapbooking, dekoracije, omotnice i savijanje papira kod kuće, u školi ili u radionici.

Ključne značajke

  • Marka: CLAIREFONTAINE
  • Vrsta papira: prirodni smeđi kraft papir
  • Gramatura: 120 g/m²
  • Uvez: lijepljeni (ili klamani/spiralni ovisno o varijanti, neki s elastičnom trakom)
  • Pakiranje: 1 kom (0,374 kg)

Primjena i tehnike

Papir je čvrst, lako se presavija i slaže, što ga čini pogodnim za suhe medije, markere, kolaž, scrapbooking, zamatanje, skiciranje i izradu dekoracija.

Često postavljana pitanja

Koji su mediji prikladni za ovaj kraft papir?
Papir podnosi suhe medije i markere, a njegova smeđa podloga posebno naglašava svijetle i metalik boje.

Može li se papir lako presavijati?
Da, čvrsti kraft papir gramature 120 g/m² vrlo se lako presavija i oblikuje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno