Clairefontaine Cray'On blok za crtanje

Na zalihi

Odaberi
€11,99
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Blok za crtanje Clairefontaine Cray'On sadrži bijeli papir za crtanje gramature 120 g/m2 s glađom površinom za precizno i brzo crtanje. Predstavlja osnovni papir za umjetnike i studente likovnih umjetnosti koji bez problema podnosi čvrste poteze, brisanje i ispravke bez gubitka kvalitete površine. Dizajniran je za svestranu upotrebu pri izradi studija, skica i gotovih radova u školama, na tečajevima ili za rad kod kuće.

Parametri proizvoda

  • Marka: CLAIREFONTAINE
  • Linija proizvoda: Cray'On
  • Gramatura: 120 g/m2
  • Boja papira: bijela
  • Površina: glađa površina
  • Uvez: lijepljeni listovi ili spiralni uvez
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom
  • Težina: 0,374 kg

Primjena i tehnike

Papir je prikladan za suhe tehnike uključujući olovku, ugljen i sanguinu, no pouzdano će poslužiti i za crtanje perom i flomasterima. Zahvaljujući većoj gramaturi smanjuje probijanje tinte i pruža dovoljnu otpornost pri radu u ateljeu, školi ili kod kuće.

Često postavljana pitanja

Podnosi li papir Cray'On višestruko brisanje? Da, papir podnosi čvrste poteze, brisanje i ispravke bez smanjenja kvalitete površine.

Za koje je likovne tehnike blok prikladan? Posebno je pogodan za suhe tehnike poput olovke, ugljena i sanguine, no možete ga koristiti i za pero i flomastere.

Mogu li se listovi lako vaditi iz bloka? Da, listovi spojeni ljepilom ili spiralnim uvezom mogu se jednostavno odvojiti.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno