Carioca set vodenih kistova, 3 kom

€9,29
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Carioca set vodenih kistova sadrži 3 kista s mogućnošću ponovnog punjenja, zahvaljujući kojima vam pri slikanju više nije potrebna čaša s vodom. Opremljeni su fleksibilnim vrhom za fine linije i široke površine te su prikladni za djecu, početnike, napredne korisnike, škole i likovne radionice. Predstavljaju praktičan alat za akvarel tehnike i rad s vodenim bojama kod kuće i na otvorenom.

Parametri proizvoda

  • Marka: Carioca
  • Količina u pakiranju: 3 kom
  • Težina: 0,04 kg
  • Vrh: fleksibilan vrh
  • Svojstva: spremnik za vodu, zaštitni poklopac

Upotreba i tehnike

Kistovi su namijenjeni za akvarel tehnike i rad s vodenim bojama, pri čemu omogućuju crtanje preciznih linija i bojanje većih površina. Spremnik jednostavno napunite vodom, a laganim pritiskom na tijelo kista voda prelazi u vrh. Nakon upotrebe jednostavno ih očistite pod mlazom tekuće vode i zatvorite praktičnim poklopcem.

Često postavljana pitanja

Kako pripremiti vodeni kist za upotrebu? Napunite spremnik kista vodom i lagano pritisnite tijelo kista kako bi voda potekla u vrh.

Kako se kistovi čiste? Kistovi se jednostavno i lako čiste izravno pod mlazom tekuće vode.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno