Natrag u trgovinu CARI43132

Carioca boje za prste Baby 2+, kartonski koferčić, 6 × 80 ml

€15,99
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Carioca boje za prste Baby 2+ sigurne su boje stvorene za najmlađe umjetnike koje potiču otkrivanje boja i razvoj fine motorike. Odlikuju se netoksičnim sastavom bez mirisa i glutena te nude jasne, sjajne nijanse. Pakirane su u praktičnim posudicama s poklopcem i pohranjene u kartonskom koferčiću.

Parametri proizvoda

  • Marka: Carioca
  • Linija: Baby 2+
  • Količina pakiranja: 6 × 80 ml
  • Pakiranje: kartonski koferčić, praktične posudice s poklopcem
  • Svojstva sastava: netoksične, bez mirisa, bez glutena, lako se peru s kože i tekstila
  • Masa: 0,664 kg
  • Preporučena dob: od 2 godine (za djecu mlađu od 3 godine preporučuje se nadzor odraslih)

Upotreba

Boje su prikladne za slikanje prstima za djecu od 2 godine, pri čemu se lako uklanjaju i peru s kože i tekstila.

Često postavljana pitanja

Jesu li ove boje sigurne za malu djecu? Da, boje imaju netoksičan sastav bez mirisa i bez glutena, no za djecu mlađu od 3 godine preporučuje se nadzor odraslih.

Mogu li se boje isprati s odjeće? Da, Carioca Baby boje lako se peru s kože i uklanjaju s tekstila.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno