Natrag u trgovinu CARI430_I43048

Carioca boje za lice u stiku 3 kom


Odaberi
€8,79
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Boje za lice u stiku Carioca praktičan su trodijelni set inspiriran životinjskim carstvom. Boje se lako miješaju na koži, što vam omogućuje stvaranje bezbrojnih nijansi. Zahvaljujući mehanizmu na odvrtanje u stiku, jednostavno se nanose izravno na kožu.

Parametri proizvoda:

  • Marka: Carioca
  • Vrsta: boje za lice u stiku
  • Količina u pakiranju: 3 kom
  • Težina: 0,87 kg
  • Dobno ograničenje: nije prikladno za djecu mlađu od 3 godine

Uporaba i nanošenje

Jednostavno okrenite stik i nanesite boju izravno na kožu. Detaljne upute za uporabu nalaze se na poleđini pakiranja.

Često postavljana pitanja

Mogu li se boje međusobno miješati? Da, boje se lako miješaju, što omogućuje stvaranje bezbroj novih nijansi.

Jesu li ove boje za lice prikladne za malu djecu? Proizvod nije prikladan za djecu mlađu od 3 godine.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart

Nedavno viđeno