Natrag u trgovinu CNS0047171_00040441

CANSON Iris Vivaldi papir u boji 70 x 100 cm 240 g 25 listova

Na zalihi

Odaberi
€59,90
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Canson Iris Vivaldi je kvalitetan papir u boji za crtanje i kreativni rad gramature 240 g/m², namijenjen umjetnicima, školama i zaljubljenicima u rad s papirom. Zahvaljujući bojanju u masi, nijansa prožima cijelu debljinu lista, pa rubovi ostaju potpuno obojeni i nakon rezanja ili obrezivanja. Nudi glatku, obostrano jednaku površinu s izvrsnom pokrivnošću te čvrstom, dimenzijski stabilnom strukturom.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: CANSON
  • Linija proizvoda: Iris Vivaldi
  • Format: 70 x 100 cm
  • Gramatura: 240 g/m²
  • Površina: glatka s obje strane
  • Svojstvo papira: bojan u masi

Mogućnosti upotrebe

Papir je prikladan za crtanje suhim tehnikama, grafički dizajn, tisak, kolaže, izrezivanje i dekoracije. Odličan je za pisanje perom ili flomasterom, dobro se lijepi i ne puca na pregibima pri savijanju, što ga čini idealnim za odrasle autore kao i za nastavu u školi.

Često postavljana pitanja

Ostaju li rubovi papira u boji i nakon rezanja? Da, papir je bojan u masi, stoga rubovi zadržavaju punu boju čak i nakon rezanja i obrezivanja.

Puca li papir pri savijanju? Ne, papir se savija bez neželjenog pucanja na pregibu i iznimno se lako lijepi.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetička boja za lice i tijelo GIOTTO Make Up 5 ml


3,75 €
GIOTTO

Nedavno viđeno