Natrag u trgovinu CNS0048071_00040355

CANSON Iris Vivaldi papir u boji 50 x 65 cm, 240 g

Na zalihi

Odaberi
€27,50
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

CANSON Iris Vivaldi je vrhunski papir u boji za crtanje i kreativni rad s obostrano glatkom površinom i gramaturom od 240 g/m² u formatu 50 x 65 cm. Zahvaljujući bojanju u masi, zadržava punu nijansu boje u cijeloj svojoj strukturi, pa rubovi ostaju intenzivno obojeni čak i nakon rezanja i obrezivanja. Idealan je izbor za umjetnike, grafičke dizajnere, škole i sve kreativne entuzijaste.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: CANSON
  • Linija proizvoda: Iris Vivaldi
  • Format: 50 x 65 cm
  • Gramatura: 240 g/m²
  • Površina: glatka s obje strane
  • Svojstva materijala: bojan u masi, čvrst i dimenzijski stabilan
  • Pakiranje: 1 arak (oznaka serije 25H)

Mogućnosti primjene

Papir je prikladan za crtanje suhim tehnikama, kolaže, dekoracije, izrezivanje, savijanje bez pucanja na pregibu, lijepljenje, grafički dizajn i tisak, a odličan je i za pisanje olovkom, perom ili flomasterom.

Često postavljana pitanja

Ostaju li rubovi papira u boji i nakon rezanja? Da, papir je bojan u masi, stoga boja prolazi kroz cijelu njegovu debljinu te rubovi ostaju obojeni i nakon rezanja.

Puca li papir pri savijanju? Zahvaljujući svojoj čvrstoj strukturi i glatkoj površini, papir se odlično savija bez neželjenog pucanja na pregibima.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno