Natrag u trgovinu CLRR32629PTR

Boje za lice u stiku Colorino - 6 boja

€4,85
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Boje za lice Colorino u plastičnim stikovima predstavljaju praktičan set od 6 boja namijenjen za oslikavanje lica. Zahvaljujući dizajnu u stiku, omogućuju lako i uredno nanošenje bez nepotrebnog nereda. Idealan su izbor za svakoga tko traži jednostavan i udoban način nanošenja boja za lice.

Parametri proizvoda

  • Marka: Colorino
  • Vrsta proizvoda: boje za lice
  • Oblik: u plastičnom stiku
  • Broj boja: 6
  • Težina: 0,061 kg
  • Pakiranje: 1 kom

Upotreba

Boje su namijenjene za šminkanje i oslikavanje lica, pri čemu plastični stik osigurava čisto rukovanje i precizno nanošenje.

Često postavljana pitanja

Koliko boja sadrži pakiranje? U setu se nalazi 6 boja.

U kakvom pakiranju dolaze boje? Boje se nalaze u praktičnim plastičnim stikovima za čisto i uredno nanošenje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart

Nedavno viđeno