Natrag u trgovinu PBO295op_024

Boja za tekstil Pebeo Setacolor Opaque 45 ml

(3)

Odaberi
€4,56
€101,33 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Boja za tekstil Pebeo Setacolor Opaque ima odličnu pokrivnost i topiva je u vodi. Odlična je za uporabu na pamuku i na drugim prirodnim ili sličnim tekstilnim materijalima za oslikavanje (prethodno opranim, bez nečistoća). Može se nanositi sa kistom za slikanje, preko šablona, pečata ili drugih alata. Unikatne -žive- i svijetle nijanse boja mogu se miješati međusobno i mogu se koristiti i bez razređivanja. Boje se suše na zraku, potrebno je oko sat vremena.

Uporaba: Prije nanošenja boja potrebno je oprati tekstil. To će garantirati dobro upijanje boja i veću otpornost boja, smanjuje rizik od ispiranja sa svako sljedeće pranje. Boje je potrebno dobro promiješati prije korištenja. Nakon sušenja od 24 časa potrebno je prepeglati oslikani dio sa naličja (ili sa prednje strane preko papira za pečenje) najmanje 5 minuta, kako bi boje bile otporne na pranje do 40°C. Temperaturu pegle namjestite na temperaturu za peglanje pamuka.

Karakteristike proizvoda

  • svijetle i žive boje za tekstil
  • imaju odličnu pokrivnost i otpornost na svijetlost
  • razređuju se vodom
  • količina: 45 ml 

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 3 recenzija

Obojala sam njima desetke majica. Tkanina ostaje mekana, boja ne puca ni nakon deset pranja na 40°C. Opaque verzija prekriva čak i crni pamuk.

Ivana Provjerena recenzija

S ovom markom radim dugi niz godina i ova pokrivna boja me nikada nije razočarala, pigmentacija je zaista visoka.

Silvia Provjerena recenzija

Izvrsna gustoća, boja se ne razlijeva i odlično drži čak i na debljem traperu.

Lenka Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit
Ploče od pčelinjeg voska / 4 kom u pakiranju

Ploče od pčelinjeg voska / 4 kom u pakiranju


6,39 €
ARTMiE

Nedavno viđeno