Boja za tekstil NERCHAU 250 ml

Na zalihi
€10,49
€41,96 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Boja za tekstil NERCHAU izvrstan je izbor za sve koji žele stvarati postojane motive na tkaninama. Nakon nanošenja na tekstil i temeljitog sušenja, dovoljno ju je fiksirati glačanjem s naličja.

Zahvaljujući pravilnom fiksiranju glačalom, boja se povezuje s vlaknima i pouzdano je otporna na pranje, pa će vaše kreacije dugo ostati lijepe.

  • Količina pakiranja: 250 ml
  • Fiksiranje: glačanjem s naličja nakon sušenja
  • Svojstva: otporna na pranje
  • Pakiranje: 1 kom
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Glatka bijela strukturirajuća pasta tvrtke Kompozit

Glatka bijela strukturirajuća pasta tvrtke Kompozit


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
(2)
Bijela glatka strukturirna pasta LITE

Bijela glatka strukturirna pasta LITE


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Jedinična cijena 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno