Boja za prste JOVI 125 ml | razne nijanse

Na zalihi

Odaberi
€2,89
€23,12 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Boja za prste JOVI od 125 ml sigurna je boja na bazi vode i prirodnih sastojaka, namijenjena za najmlađe umjetnike već od 2 godine starosti. Zahvaljujući ugodnoj želatinastoj teksturi i živopisnim nijansama koje se mogu međusobno miješati, pomaže u razvoju motoričke koordinacije te fine psihomotorike ruku i prstiju. Savršena je za prva kreativna iskustva kod kuće ili u dječjem vrtiću.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Volumen: 125 ml
  • Baza: na bazi vode s prirodnim sastojcima
  • Konzistencija: želatinasta tekstura
  • Sigurnost: netoksična, bez glutena i glavnih alergena, certifikat EN 71
  • Preporučena dob: prikladno za djecu od 2 godine
  • Pakiranje: 1 kom (posudica)

Upotreba i nanošenje

Boja se lako nanosi izravno prstima, no mogu se koristiti i kist, valjak ili špatula. Nakon slikanja jednostavno se ispire s ruku vodom i bez problema uklanja s većine tkanina i površina.

Često postavljana pitanja

Jesu li boje sigurne za malu djecu? Da, boje su potpuno netoksične, ne sadrže gluten niti glavne alergene, u skladu su s europskim standardom EN 71 i sigurne su za djecu od 2 godine naviše.

Može li se boja jednostavno isprati s ruku i odjeće? Da, zahvaljujući formuli na bazi vode, boja se lako pere s kože običnom vodom i sapunom te se jednostavno uklanja s dječje odjeće.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno