Natrag u trgovinu LKSK23350_500

Bijeli kredni temeljni premaz LUKAS Studio

Na zalihi

Odaberi
€21,50
€43,00 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Bijeli kredni temeljni premaz LUKAS Studio profesionalni je poluporozni primer namijenjen pripremi podloga prije slikanja akrilnim i uljnim bojama. Stvara elastičan, blago sjajan i nežuteći sloj bez udjela ulja, koji osigurava ravnomjernu upojnost i izvrsno prianjanje boja na platnu, drvu i kartonu.

Parametri proizvoda

  • Marka: LUKAS
  • Linija proizvoda: Studio
  • Boja: bijela
  • Volumen: 250 – 500 ml
  • Svojstva: poluporozan, bez ulja, ne žuti, elastičan, pogodan za brušenje
  • Upotreba: unutarnji i vanjski prostori
  • Prikladne podloge: platno, papir, slikarski karton, šperploča, lesonit
  • Namijenjeno za: profesionalce i umjetnike
  • Tradicija marke: od 1862. godine

Upotreba i tehnike

Ovaj temeljni premaz prikladan je za sve slikarske tehnike, a osobito kao podloga za uljane i akrilne boje. Nanosi se na upojne podloge, a nakon potpunog sušenja može se po potrebi lagano izbrusiti kako bi se postigla savršeno glatka površina.

Često postavljana pitanja

Može li se ovaj premaz brusiti nakon sušenja? Da, nakon potpunog sušenja površina se može brusiti do glatkoće kako bi se dobila izuzetno fina podloga.

Na koje se materijale može nanositi primer LUKAS Studio? Premaz je namijenjen za upojne površine kao što su slikarsko platno, papir, karton, šperploča i lesonit, u unutarnjim i vanjskim uvjetima.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
(2)
Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Jedinična cijena 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno