Natrag u trgovinu KZTSTPLTW_300

Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Na zalihi

Odaberi
€7,89
€26,30 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE lagana je i elastična masa bez mirisa namijenjena umjetnicima i kreativcima za izradu 3D reljefnih struktura i tekstura. Zahvaljujući svojoj maloj masi, omogućuje stvaranje velikih reljefnih objekata bez gubitka volumena. Nakon potpunog sušenja vodootporna je, iznimno stabilna i prikladna za radove u interijeru i eksterijeru.

Parametri proizvoda

  • Marka: Kompozit
  • Linija proizvoda: LITE
  • Boja: bijela
  • Tekstura: glatka
  • Volumen: 500 ml
  • Težina: 0,36 kg
  • Vrijeme sušenja: 1 do 24 sata (ovisno o debljini sloja i uvjetima)
  • Pakiranje: 1 kom

Uporaba i nanošenje

Pasta se nanosi kistom, slikarskom špatulom ili alatima za teksturiranje na čvrstu, čistu i suhu podlogu. Prikladna je za drvo, karton, platno, keramiku, pločice, staklo, a nakon nanošenja temeljnog premaza i za metal te mineralne površine. Pastu možete tonirati suhim pigmentima ili akrilnom bojom ART Kompozit (do najviše 20 %), a nakon sušenja možete je oslikavati bojama, ukrašavati folijom, šljokicama ili lakirati.

Često postavljana pitanja

Može li se pasta koristiti i na otvorenom? Da, pasta je nakon potpunog sušenja vodootporna, pa je prikladna za unutarnje i vanjske projekte.

Koliko se dugo pasta suši? Vrijeme sušenja kreće se od 1 do 24 sata, ovisno o debljini nanesenog sloja i uvjetima u okolini.

Kako treba skladištiti pastu? Čuvajte je u dobro zatvorenoj ambalaži i zaštitite od izravnog sunčevog svjetla i topline.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno