Natrag u trgovinu SKRPOXBR6E

Akvarelni kist flomasteri Sakura Koi Portret / set od 6 kom

Na zalihi
€17,49
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akvarelni kist flomasteri Sakura Koi u setu od 6 komada s nijansama za portret sadrže tintu na bazi vode i fleksibilan kistasti vrh. Dizajnirani su za ilustratore, ljubitelje krasopisa, letteringa i mangi, omogućujući stvaranje glatkih akvarelnih prijelaza i preciznih crteža. Fleksibilan vrh prilagođava širinu linije ovisno o pritisku – od iznimno tankih linija do širokih poteza na akvarelnom i crtaćem papiru.

Karakteristike i parametri

  • Marka: SAKURA
  • Serija: Koi
  • Vrsta proizvoda: Akvarelni kist flomasteri
  • Vrsta vrha: Fleksibilan kistasti vrh
  • Vrsta tinte: Tinta na bazi vode i bojila
  • Sadržaj pakiranja: Set od 6 komada (portretne i tjelesne nijanse)
  • Prikladna podloga: Akvarelni papir, crtaći papir
  • Tehnike: Akvarel, kaligrafija, krasopis, crtanje, manga ilustracije
  • Zemlja podrijetla: Japan (Osaka, od 1921. godine)

Upotreba i primjena

Crtajte izravno flomasterom na akvarelnom ili crtaćem papiru te prijelaze razrijedite vlažnim kistom ili vodenim kistom. Boje se mogu nanositi u slojevima nakon sušenja prethodnog sloja ili miješati s vodom za postizanje nježnih tonova. Nakon upotrebe obavezno dobro zatvorite poklopac kako biste spriječili sušenje vrha.

Često postavljana pitanja

Kakav vrh imaju ovi flomasteri i jesu li prikladni za krasopis?
Flomasteri imaju fleksibilan kistasti vrh koji ovisno o pritisku stvara vrlo tanke linije i široke poteze, što ih čini savršenima za modernu kaligrafiju, krasopis i lettering.

Može li se tinta ovih flomastera razrjeđivati vodom?
Da, tinta je na bazi vode i bojila te se izravno na papiru može razlijevati i stapati mokrim kistom za postizanje mekih akvarelnih prijelaza.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno