Natrag u trgovinu SKRPOX_SDKMAN3

Akvarelni kist flomasteri SAKURA Koi Coloring Brush Manga

Na zalihi

Odaberi
€9,29
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akvarelni kist flomasteri SAKURA Koi Coloring Brush u manga izdanju stvoreni su za ilustratore, kaligrafe i ljubitelje manga crtanja. Sadrže tintu na bazi vode i bojila koja se na papiru lako razrjeđuje i stvara meke akvarelne prijelaze. Fleksibilan kistasti vrh precizno reagira na pritisak ruke, omogućujući crtanje iznimno tankih linija kao i širokih slikarskih poteza.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: SAKURA
  • Serija: Koi Coloring Brush
  • Vrsta vrha: fleksibilni kistasti vrh
  • Vrsta tinte: akvarelna tinta na bazi vode i bojila
  • Raspon pakiranja: 3 – 6 kom
  • Prikladna podloga: akvarelni i crtaći papir
  • Podrijetlo proizvođača: Osaka, Japan (tradicija od 1921. godine)

Upotreba i tehnike

Flomasteri su izvrsni za kaligrafiju, lettering, crtanje i razne akvarelne tehnike. Crtajte izravno flomasterom, a prijelaze nijansi omekšajte vlažnim kistom ili kistom sa spremnikom za vodu. Prije nanošenja novog sloja ostavite donji sloj da se potpuno osuši. Nakon svake upotrebe čvrsto zatvorite poklopac kako biste spriječili sušenje vrha.

Često postavljana pitanja

Kakav je vrh flomastera i je li prikladan za fini lettering?
Flomasteri imaju izdržljiv i fleksibilan kistasti vrh koji glatko mijenja debljinu linije ovisno o jačini pritiska, što ga čini savršenim za precizan lettering i bojanje većih ploha.

Koji je papir najbolji za ove flomastere?
Najbolje rezultate pruža akvarelni i teži crtaći papir, jer na običnom tankom papiru voda i tinta mogu probijati na drugu stranu.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno