Natrag u trgovinu CNSC518501009

Akvarelni blok CANSON Coton d'Art HP 300 g/m² 36 x 51 cm - 20 listova

€49,90
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

CANSON Coton d'Art je vrhunski akvarelni blok od 100 % pamuka s glatkom površinom (hot pressed / HP), namijenjen naprednim studentima, umjetnicima i ateljeima. Zahvaljujući visokoj upijajućoj moći i gramaturi od 300 g/m², pruža dovoljno vremena za rad na vlažnom sloju te ujednačene prijelaze kod tehnike mokro na mokro. Blok je lijepljen sa sve četiri strane, pa list ostaje savršeno zategnut tijekom rada bez potrebe za pričvršćivanjem trakom.

Parametri proizvoda

  • Marka: CANSON
  • Linija proizvoda: Coton d'Art
  • Format: 36 x 51 cm
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Broj listova: 20 listova
  • Materijal: 100 % pamuk
  • Površina: glatka (hot pressed / HP)
  • Svojstva: bez kiselina (acid-free), tretirano protiv plijesni, zadovoljava normu ISO 9706, prirodno bijela nijansa bez optičkih izbjeljivača
  • Uvez: lijepljen sa sve 4 strane

Primjena i tehnike

Blok je idealan za akvarel, gvaš, tuš i razrijeđeni akril. Glatka površina omogućuje izradu čistih i preciznih linija na suhom papiru te odlično podnosi nanošenje maskirne tekućine i slikarske trake bez oštećenja podloge.

Često postavljana pitanja

Kako odvojiti gotovu sliku od bloka? Nakon što se rad potpuno osuši, list se jednostavno odvoji nožićem za papir duž nelijepljenog dijela.

Hoće li papir požutjeti s godinama? Ne, papir ne sadrži kiseline i zadovoljava standard ISO 9706, što jamči arhivsku postojanost bez neželjenog žućenja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno