Natrag u trgovinu CNSC518501000

Akvarelni blok CANSON Coton d'Art CP 300 g/m² 18 x 26 cm - 20 listova

€21,90
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

CANSON Coton d'Art je akvarelni blok izrađen od 100 % pamuka gramature 300 g/m² s fino zrnatom teksturom (cold press). Zahvaljujući lijepljenju na sve četiri strane, papir ostaje savršeno ravan i zategnut tijekom rada, što ga čini idealnim izborom za napredne akvareliste, studente umjetnosti i slikarske ateljee. Pamučna vlakna jamče visoku moć upijanja i omogućuju duži rad na glatkim prijelazima u tehnici mokro na mokro.

Parametri proizvoda

  • Marka: CANSON
  • Linija proizvoda: Coton d'Art
  • Materijal: 100 % pamuk
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Tekstura: Cold press (fino zrnata)
  • Format: 18 x 26 cm
  • Broj listova: 20 listova
  • Uvez: Blok lijepljen sa sve 4 strane
  • Svojstva: Bez kiselina (acid-free), otporan na plijesan, u skladu s normom ISO 9706, bez optičkih izbjeljivača

Upotreba i tehnike

Blok je prvenstveno namijenjen za akvarel, gvaš, tuš i razrijeđeni akril. Površina papira izuzetno je otporna na maskirne tekućine i slikarske trake. Nakon što se rad osuši, listovi se jednostavno odvajaju nožićem za papir na nezapečaćenom dijelu ruba.

Često postavljana pitanja

Koja je gramatura papira i treba li ga prethodno natezati? Papir ima profesionalnu gramaturu od 300 g/m² te je lijepljen s 4 strane, pa ostaje stabilan i zategnut pri radu s većom količinom vode bez potrebe za prethodnim natezanjem.

Je li papir otporan na starenje i žućenje? Da, napravljen je od 100 % pamuka, bez kiselina i optičkih bjelila te zadovoljava standard arhivske trajnosti ISO 9706.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart

Nedavno viđeno