Natrag u trgovinu CNSC518508000

Akvarelni blok CANSON Coton d'Art CP 300 g/m² 10,5 x 15,5 cm - 12 listova

€6,59
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

CANSON Coton d'Art je akvarelni blok izrađen od vrhunskog papira od 100 % pamuka gramature 300 g/m², stvoren za napredne studente i umjetnike. Zahvaljujući pamučnim vlaknima pruža izvrsno upijanje i dovoljno vremena za rad s mokrim slojem, dok prirodno bijela površina bez optičkih bjelila omogućuje postizanje punog intenziteta pigmenata. Blok u kompaktnom formatu 10,5 x 15,5 cm sadrži 12 listova s blago zrnatom teksturom (cold press).

Karakteristike proizvoda

  • Marka: CANSON
  • Linija proizvoda: Coton d'Art
  • Vrsta površine: cold press (srednje zrnata tekstura)
  • Sastav: 100 % pamuk
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Dimenzije: 10,5 x 15,5 cm
  • Broj listova: 12 listova
  • Svojstva: bez kiselina (acid-free), zaštićeno od plijesni, u skladu s normom ISO 9706

Primjena i tehnike

Papir je idealan za akvarel, gvaš, tuš i razrijeđeni akril. Omogućuje meko razlijevanje i glatke prijelaze u tehnici mokro na mokro, kao i precizno nanošenje detalja na suhoj podlozi. Površina izvrsno podnosi korištenje maskirne tekućine i slikarskih traka bez oštećenja strukture papira.

Često postavljana pitanja

Koja je gramatura papira i podnosi li mokre tehnike? Papir ima gramaturu od 300 g/m² te zahvaljujući sastavu od 100 % pamuka izvanredno upija vodu i omogućuje dugotrajan rad na vlažnoj podlozi.

Sadrži li papir kiseline i kako je zaštićen od starenja? Papir je potpuno bez kiselina, zaštićen protiv plijesni te zadovoljava normu ISO 9706 za dugotrajnu arhivsku postojanost bez žućenja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart

Nedavno viđeno