Natrag u trgovinu NVP1911-MET_961

Akvarelne metalik boje White Nights 2,5 ml

(2)

Odaberi
€3,40
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

akvarelne boje Nevskaya Palitra

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 2 recenzija

Pastelne nijanse su prekrasne. Nježne, ali istovremeno dovoljno zasićene.

Lukáš Provjerena recenzija

Ta zlatna nijansa je fantastična, na papiru se lijepo sjaji i dovoljno ju je samo lagano namočiti kistom.

Jana Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja s metalik efektom 70 g

Akrilna boja s metalik efektom 70 g


3,19 € Jedinična cijena 45,57 €/kg
Kompozit
Tekuća metalik pasta ARTMIE MIDAS zlatna

Tekuća metalik pasta ARTMIE MIDAS zlatna


16,25 € Jedinična cijena 36,11 €/L
ARTMiE

Nedavno viđeno