Akvarelne boje Holbein Artists

(8)

Odaberi
€18,82€40,32Akcija
€313,67 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 8 recenzija

Mogu sa sigurnošću reći da su ovo najljepši granulirajući akvareli koje sam ikada isprobala. Pigmenti su bogati, efekt granulacije je dramatičan, a rezultat je zapanjujući. Odličan izbor za svakoga tko želi dodati teksturu i dubinu svojim akvarelnim slikama.

Tatiana Provjerena recenzija

Ove tube s granulirajućim akvarelima su velika inspiracija. Efekt granulacije je zaista impresivan i svaka boja ima svoju osobnost. Idealne su za pejzaže i apstraktne kompozicije.

Radka Provjerena recenzija

Ove boje pružaju vrlo zanimljive efekte granulacije. Svaka se boja ponaša drugačije — neke granuliraju nježno, druge dramatično. Rezultati su uvijek iznenađujući i lijepi. Idealno za ekspresivne akvarele.

Darina Provjerena recenzija

Nježnost i kremastost ovih boja su me potpuno oduševile. Slikanje s ovim setom je doživljaj za svakog profesionalca.

Michaela Provjerena recenzija

Dugo sam oklijevala oko kupnje, ali ne žalim ni centa. Set nudi prekrasan izbor nijansi koje imaju nevjerojatnu postojanost na svjetlosti.

Denisa Provjerena recenzija

Kupila sam unucima ovaj set jer se vole igrati bojama. Ovo su najbolji akvareli koje sam ikada držala u rukama.

Alexandra Provjerena recenzija

Prekrasan set za početnika koji želi naučiti raditi s kvalitetnim materijalom. Boje se odlično miješaju i ne stvaraju ružne naslage.

Romana Provjerena recenzija

Naručio sam set za probu i ostao sam zatečen. Ovo je potpuno druga liga od običnih školskih boja.

Diana Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno