Natrag u trgovinu NVP1911_100

Akvarele White Nights Semi-dry 2.5 ml | izaberite nijansu

Na zalihi
(2)

Odaberi
€2,53
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akvarele White Nights Semi-dry 2.5 ml – izaberite nijansu

Ruska znamka Nevskaya Palitra predstavlja Vam nove akvarel boje White Nights. Ovaj set će zadovoljiti potrebe ne samo profesionalaca, već i početnika! Slikanje akvarelama je vid rekreacije i odličan način za iskazivanje kreativnosti.Jedna od bitnih karakteristika ovih boja je njihov fini akvarel efekat i postojanost boja čak i kada im se doda dosta vode. Boje su na bazi vode, spakirane u obliku čvrste kocke koja se nalazi u plastičnoj posudici zapremine 2.5 ml. Ove boje razrjedive s vodom su polu-transparentne ili pokrivne, otpornost na svetlost razlikuje se od boje do boje (+, ++, +++)Sadrže visoku koncentraciju kvalitetnih finih pigmenata. Pogodne su za slikanje na tvrdom (poput onog za crtanje) i akvarel papiru. Nakon sušenja mogu se fiksirati za to predviđenim lakom, u više slojeva. Završni sloj laka treba sušiti 24 časa. Za nanošenje boje savjetuje se korišćenje okruglog kista sa finim sintetičkim vlaknima. Kistove treba oprati mlakom vodom odmah nakon upotijrebe.

Osobine:

  • akvarel boje White Nights ruske znamke Nevskaya Palitra
  • pogodne za sve, bez obzira na godine ili iskustvo
  • boje su visoko pigmentirane i kvalitetne, polu-transparentne ili pokrivne
  • otpornost na svijetlost razlikuje se od boje do boje (+, ++, +++)
  • pogodne za površine kao što je akvarel papir ili papir za crtanje
  • razrjedive vodom, na bazi vode
  • spakirane u obliku čvrste kocke u plastičnoj posudi od 2.5 ml

Dostupne su različite nijanse.

Akvarele White Nights podjeljene su u dvije grupe, po cijeni:

1. kategorija - akvarele po ceni 13.90 Kn

2. kategorija - akvarele po ceni 17.90 Kn

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 2 recenzija

Kupila sam nijansu napuljsko žute i ima stvarno nevjerojatnu kremastu konzistenciju.

Oliver Provjerena recenzija

Odličan izbor za nadopunu palete, boja se lako aktivira vodom i ima savršenu postojanost na svjetlost.

Viktor Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,72 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 22,88 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno